pamje

Publikohet videoja tronditëse, si nisi zjarri që i mori jetën 113 dasmorëve

Të paktë 113 njerëz humbën jetën dhe 150 të tjerë u lënduar si pasojë e shpërthimit të zjarrit në një dasmë...

Totalisht i shkrumbuar, pamje nga kati i dhjetë i pallatit te “21 Dhjetori”

Një pallat 10-katësh në zonën e 21 Dhjetorit është përfshirë nga zjarri të enjten. Flakët nisën rreth orës 14:20 në katin e...

VIDEO| Situatë apokaliptike në Greqi, 1 viktimë e 1 i zhdukur nga përmbytjet

Situata në Volos, Greqi është dramatike. Përmbytjet kanë shkaktuar një viktimë, ndërsa një person është zhdukur. Sipas parashikimeve sasia e ujit pritet...

VIDEO| Pamje spektakolare të Supërhënës blu në Shqipëri

Hëna më e madhe dhe më e ndritshme e vitit do të jetë e dukshme këtë të mërkurë dhe të enjten...

VIDEO| Momenti i rrëzimit të avionit me të cilin udhëtonte Prigozhin

Pamjet e publikuara në rrjetin social X tregojnë momentin e rrëzimit të avionit privat me të cilin udhëtonte Prigozhin, aksident që...

Të gjithë me sytë nga qielli, superhëna pritet të dhurojë pamje të mahnitshme

Vëzhguesit e yjeve do të kenë mundësinë të shohin këtë 1 gusht, superhënën e parë të këtij muaji, nga dy që...

Pamjet e veçanta nga Korça, qyteti zbukurohet me punimet e artizanatit

Korça është zbukuruar ditët e fundit me punime të artizanatit, duke i dhënë një tjetër pamje pedonales se qytetit. Gjithë pemët...

Pamje me dron| Momentet e ndërhyrjes së policisë në kampin e muxhahedinëve

Policia e shtetit ka shpërndarë pamjet e operacionit të zhvilluar paraditen e së martës në kampin e muxhahedinëve në Manzë. Pamjet me...

Pamjet e aksidentit të rëndë në Tiranë, momenti kur urbani përplaset me Porsche-n

Euronews Albania ka mundur të sigurojë pamjet e aksidentit të shumfishtë në Tiranë. Siç shihet dhe nga pamjet e mësipërme, autobusi përplaset...

Pamje të trishta në Turqi, tullumbace të kuqe për fëmijët në rrënoja

Tollumbace të kuqe janë vendosur në rrënojat e tërmetit shkatërrimtar në Turqi, për të nderuar të gjithë ata fëmijë që humbën...

Gra që gatuajnë në rrugë, pamje të trishta nga Turqia

Kjo është situata në Turqi, në këto momente. Gazetarja Ortensa Budlla, ka arritur të kontaktojë me disa banorë në vendet e prekura....

VIDEO/ Pamje apokaliptike, ndërtesat shemben njëra pas tjetrës në Turqi

Pamje të frikshme nga momenti i tërmetit shkatërrimtar që goditi Turqinë mëngjesin e së hënës tregojnë përmasat e goditjes që duket...

Ndërtesa që bien, rrugë të shkatërruara/ Pamjet apokaliptike të tërmetit në Turqi

Pamje apokaliptike nga tërmeti 7.8 ballë që tronditi Turqinë këtë të hënë, po shpërndahen gjerësisht në rrjete sociale. Siç shihet dhe në...

Pamje të patransmetuara: Si u godit Sali Berisha, rruga që ndoqi agresori

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha u godit sot me grusht në fytyrë nga Gert Shehu, një 31- vjeçar i cili...

U sekustruan 430 kg kokainë, pamjet e megaoperacionit antidrogë në Fier

Policia ka publikuar pamjet e magaoperacionit antidrogë të koduar “Konsistenca”, i zhvilluar nga Policia e Shtetit, nën drejtimin e SPAK, dhe...

Teleskopi hapësinor kapi imazhe të Jupiterit që nuk janë parë kurrë më parë

Teleskopi hapësinor më i ri dhe më i madh në botë ka kapur fotografi të Jupiterit që nuk janë parë kurrë...