pamjet

Pamjet me dron, sulmuesit serbë teksa ecin maleve dhe brenda mureve të manastirit

“Associated Press” ka publikuar pamje nga droni që shfaqin grupin e sulmuesve teksa lëviznin në Manastirin e Banjskës të Zveçan të...

Pamjet e dhunimit të policit në Tiranë: I bllokojnë rrugën, e qëllojnë me shkopinj

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Blerim Bulicën i akuzuar se së bashku me 5 persona të tjerë, dhunoi efektivin...

Ekskluzive/ Pamjet e vrasjes me thikë të 20-vjeçarit, viktima vrapon drejt banesës

Euronews Albania ka mundur të sigurojë pamjet e sherrit mes të rinjve në Tiranë, ku ndërroi jetë 20-vjeçari Stivën Toshkëzi. Toshkëzi u...

Pamjet pas masakrës: Pastrohen xhamat e hiqen shiritat, policia vijon të ruajë zonën

Mimoza Paja, ishte në përfundim të orarit të saj të punës, kur mbeti viktimë e atentatit, mbrëmjen e së dielës në...

Ndërtesa të rëna, makina të shkatërruara e njerëz në lot. Pamje dramatike nga Turqia

Pamje dramatike vijnë nga pasojat e tërmeit shkatërrimtar që goditi Turqinë juglindore dhe Sirinë veriore. Nga fotot e siguruara nga Euronews Albania...

VIDEO/ Toka “gati të çahet”, pamjet e tërmetit shkatërrimtar në Turqi

Janë publikuar pamjet e para të marra nga kamerat e sigurisë në lidhje me tërmetin e shkatërrimtar që goditit Turqinë dhe...

Shfaqen në gjykatë pamjet e vrasjes së Santiago Malkos, e ëma shpërthen në lot

Euronews Albania ka mësuar se gjatë seancës së mbajtur në GJKKO për vrasjen e policit Santiago Malko, janë shfaqur kamerat e...