paralajmerojne

Ekspertët paralajmërojnë se Belgjika do përballet me epidemi të 3-fishtë këtë dimër 

Belgjika po përballet me një "epidemi të trefishtë" të mundshme këtë dimër, pasi një rritje e numrit të rasteve të koronavirusit,...

Re të zeza mbi Hollywood, aktorët paralajmërojnë hyrjen në grevë

Dhjetëra mijëra aktorë të Hollivudit po përgatiten të hyjnë në grevë pasi bisedimet mes sindikatave të tyre dhe gjigantëve të transmetimit...

Mësuesit në Kosovë dhe RMV paralajmërojnë grevë

Sindikatat e Arsimit në Kosovë dhe Maqedoni të Veriut kanë paralajmëruar grevë në rast se kërkesat e punonjësve të arsimit për...