paskuqan

Gjendet pa jetë 20-vjeçari te diga e liqenit të Paskuqanit, dyshimet e para

Këtë të enjte një 20-vjeçar është gjetur pa shenja jete te diga e liqenit të Paskuqanit. Deri tani dyshohet se i riu...

Krim në familje në Paskuqan| Gruaja godet burrin me thikë

Një grua ka plagosur me thikë burrin e saj në Paskuqan pas një konflikti të çastit. Si pasojë 25-vjeçari ndodhet në spital...

Sherri në shkollë| Qëlloi bashkëmoshatarin me thikë, arrestohet 15-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar 15-vjeçarin, i cili ditën e djeshme qëlloi me thikë një bashkëmoshatarin e tij në shkollën e...

Avokatja për Dan Hutrën: Duhej të dënohej minimalisht me 25 vite burg

Avokatja Enida Bozheku thotë se Dan Hutra duhej të ishte dënuar minimalisht me 25 vite burg, për veprat penale që ai...

Pas masakrës në Paskuqan, Hutra vrasësi serial që dyshohet dhe për ngjarjen në Kamëz

Ramazan Hutra i cili mesditën e së mërkurës vrau me armë zjarri motrën e ish-bashkëjetueses së tij dhe të fejuarën e...

Kreu masakrën në Paskuqan, Dan Hutra plagosi me thikë edhe të dashurën në Astir

Ramzan Hutra plagosi me thikë të dashurën e tij në Astir, para se të kryente masakrën me dy viktima dhe tre...

Kushëriri i viktimave në Paskuqan: Nuk kemi dijeni për konfliktin

Kushëriri i dy grave në Paskuqan të cilat mbetën viktimë pasi u vranë nga Ramazan Hutra ditën e sotme. Për Euronews Albania,...

“Nuk e njoh autorin, familja Hysa pa probleme”, flet banori në Paskuqan

Një banor në Paskuqan ka folur për Euronews Albania, në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e sotme, ku...

Kreu masakrën në Paskuqan, Dan Hutra i dënuar dhe për vrasjen e gruas së parë

Dan Hutra, rreth 40 vjeç, është personi i cili ka kryer krimin e dyfishtë në Paskuqan mesditën e kësaj të mërkure....

Krimi në familjen në Paskuqan, policia jep detajet nga masakra e kryer nga Dan Hutra

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Gent Mullaj dha një deklaratë për mediat sa i takon krimit në familje në Paskuqan. Ai zbuloi...

I dënuar për dhunë në familje dhe vrasje, ja kur u lirua nga burgu Ramazan Hutra

Dy gra kanë humbur jetën dhe disa persona janë plagosur nga të shtënat në Paskuqan. Ramazan Hutra, ish-dhëndri ka qëlluar me automatik...

“Ai ishte i dhunshëm”, shpërthen në lot e afërmja e familjes në Paskuqan

Një nga kushërinjtë e familjes Hysa ka mbërritur në vendngjarje në Paskuqan, aty ku ish-dhëndri ka qëlluar me automatik brenda banesës...

Qëlloi me automatik drejt ish-gruas, autori sapo kishte dalë nga burgu (EMRI)

Dan Hutra, rreth 40 vjeç, është personi i cili ka kryer krimin e dyfishtë në Paskuqan mesditën e kësaj të mërkure....

Krimi i rëndë në Paskuqan, ish-dhëndri qëllon ish-gruan dhe familjarët: 2 viktima

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Paskuqan. Burime bëjnë me dije se një person ka...

VIDEO| Punonjësi i Gardës nxjerr armën, përplaset me banorët e Paskuqanit

Banorët e Paskuqanit kanë dalë në protestë për shembjen e shtëpive në këtë zonë. Ata kanë bllokuar rrugën duke krijuar kështu...