pazare

U filmuan duke komunikuar për shit-blerje votash, një në pranga, një në hetim

Një person është arrestuar ndërsa një tjetër është vënë në hetim nga polici në Tiranë pasi u filmuan teksa komunikonin për...

Kreshnik Spahiu: Pas “revolucionit”, Berisha do bëjë pazar me Ramën

Analisti Kreshnik Spahiu deklaroi se kryedemokrati Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama do të bëjnë pazare mes njëri-tjetrit. Në një intervistë për...

‘Nuk ka shanse të kem pazar me ndërtuesit’, Rama: S’do e merrnit vesh

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk ka pazare mes tij dhe ndërtuesve, pasi nëse kjo do të ishte e vërtetë, nuk...

Vokshi: Deputetët ‘bojkotues’ që bëjnë pazare, s’mund të mbajnë peng PD-në

Deputetja Albana Vokshi thotë se deputetët që nuk morën pjesë në Kuvendin Kombëtar të 30 prillit nuk mund të mbajnë peng...