pbdnj

“Hap i rëndësishëm drejt fitores”, Meta përshëndet marrëveshjen PD-PBDNJ

Kreu i Partisë së Ilir Meta ka përshëndetur marrëveshjen e arritur mes PD dhe PBDNJ. Në një postim që ka bërë në...

PD nënshkruan marrëveshjen e koalicionit me PBDNJ-në për zgjedhjet lokale

Është firmosur këtë të mërkurë marrëveshja e koalicionit për zgjedhjet lokale mes Partisë Demokratike dhe Partisë Bashkimi për të Drejtat e...

Zbardhet marrëveshja e Berishës me Vangjel Dulen, cilat bashki i jepen PBDNJ-së

Partia Demokratike pritet të firmos këtë të mërkurë një marrëveshje koalicionin për zgjedhjet lokale me Partinë Bashkimi për të Drejtat e...

4 muaj përpara zgjedhjeve, PD njofton firmosjen e koalicionit me këtë forcë politike

Partia Demokratike pritet të firmos këtë të mërkurë një marrëveshje koalicionin për zgjedhjet lokale me Parinë Bashkimi për të Drejtat e...

14 maji | Omonia dhe PBDNJ zyrtarizojnë kandidatët për Dropullin, Finiqin e Himarën

Omonia dhe Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut (PBDNJ) kanë zyrtarizuar kandidatët për Bashkitë Dropull, Finiq dhe Himarë për zgjedhjet...