Petraq milo

A po përdoret për vota çështja e amnistisë fiskale? Milo: Qytetarët ta kuptojnë…

Pedagogu Petraq Milo është shprehur kundër amnistisë fiskale. Në një intervistë për Euronews Albania, ai tha se amnistia fiskale përdoret për vota...

Pse është rritur çmimi i banesave në Tiranë? Ja si përgjigjet pedagogu Petraq Milo

Pedagogu i ekonomisë, Petraq Milo ka analizuar rritjen e çmimit të banesave në Tiranë. Në një intervistë për Euronews Albania, Milo u...

Abazoviç i kërkoi falje dhe e ftoi në Malin e Zi, Milo i përgjigjet në Euronews

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i kërkoi falje publikisht profesorit Petraq Milo në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj...

Dhuna ndaj Petraq Milos, Rama: Falenderoj Dritanin për kërkimin e ndjesës

Kryeministri Edi Rama, foli gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me kryeministrin Abazoviç dhe për dhunën e ushtruar nga policia malazeze...

U dhunua në kufi nga policia malazeze, reagon për Euronews Albania Petraq Milo

Pedagogu Petraq Milo ka reaguar në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj tij në kufirin malazez nga autoritetet e Malit të...

Pse u dhunua Petraq Milo në kufi? Gazetari i Euronews jep detajet

Gazetari i Euronews Albania, Teodor Gjerga ka dhënëdetaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur në pikën kufitare të Muriaqnit më 15...

FOTO/ Dhunoi barbarisht Petraq Milon në sy të familjes, kush është efektivi malazez

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Dragan Shqekiç, efektivi i Pikës Kufitare në Malin e Zi, i cili dhunoi...

Del video e re, si u dhunua nga policia malazeze në sy të familjes Petraq Milo

Një ngjarje e rëndë u raportua gjerësisht në media ne pikën e kalimit kufitar me Malin e Zi, në doganën e...

Policia malazeze dhunon zyrtarin shqiptar, gazetari jep detaje për ngjarjen

Një ngjarje e rëndë u raportua gjerësisht në media ne pikën e kalimit kufitar me Malin e Zi, në doganën e...

Polici dhunon ish-këshilltarin e Ilir Metës në doganën e Muriqanit

Një ngjarje e rëndë u raportua gjerësisht në media ne pikën e kalimit kufitar me Malin e Zi, në doganën e...