Petritsch

Zvarritja e dialogut Kosovë-Serbi rrezik për destabilitet, thotë diplomati

Diplomati Wolfgang Petritsch ka thënë se zyrtarët në Kosovë dhe Serbi duhet të çarmatosen verbalisht ashtu që të shtensionohet situata e...