pezullon

Elon Musk pezullon Kanye West nga Twitter për nxitje të dhunës

Kanye West është pezulluar nga Twitter dhe është akuzuar për "nxitje të dhunës" për shkak të postimeve fyese, vetëm dy muaj...

Musk pezullon blerjen e Twitter, shkak profilet e rreme

Miliarderi Elon Musk deklaroi të premten se e ka pezulluar ofertën e tij për blerjen e Twitter, pak kohë pas njoftimit...

Gjykata pezullon zgjedhjet në FSHF

Gjykata e Tiranës ka pezulluar zgjedhjet për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit. Shkak për këtë vendim është shqyrtimi i akuzave për...