pistat

Ekzekutimi i Nikulaj/ Softa: Tre pistat kryesore dhe si mund të zbardhet vrasja

Në emisioni Review në Euronews Albania u analizua vrasja mafioze e biznesmenit në Lezhë, Ardian Nikulaj. I ftuar në studio eksperti i...

“S’themi dot u ‘ngjall’ apo jo Ervis Martinaj”, kreu i SPAK: Kemi informacionet tona

Kreu i Prokurorisë së Posaçme, Altin Dumani zhvilloi sot një takim informal me gazetarët ku u pyet për disa nga dosjet...