plagosje

E tradhtoi para drejtësisë, Tafani bashkëpunëtor në krim me Haxhinë, vrasjet që bënë

Bashkëpunëtori i drejtësisë Artan (Marjus) Tafani, 39 vjeç, i përfshirë në disa vrasje, vjedhje dhe shpërthime me eksploziv ka bërë të...

Të shtëna me armë zjarri në Malësi të Madhe, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në Malësi të Madhe pas të shtënave me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:50...

Plagoset Milan Radojiçiç? Idro Seferi rrëfen detajet nga Beogradi

Një media boshnjake, Istraga.ba shkruan se nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radojiçiç është një nga të plagosurit e sulmit terrorist në Kosovë. Gazetari...

Plagosje me thikë në Korçë

Një person ka mbetur i plagosur me thikë në Korçë të dielën. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit. Sipas informacioneve paraprake,...

Arrestohet 49-vjeçari, plagosi me thikë kushëririn

Një 49-vjeçar është arrestuar pasi plagosi me thikë kushëririn e tij gjatë një konflikti për motive të dobëta. Mjeti prerës është sekuestruar,...

U përfshi në një konflikt te ish-Blloku, polici akuzohet për plagosje

Një efektiv policie dhe 6 persona të tjerë janë nën hetim për plagosje të lehtë me dashje. Efektivi me iniciale D.N, me...

Të paktën 7 viktima dhe 2 të plagosur në një sulm në një xhami në Nigeri 

Të paktën shtatë besimtarë u vranë dhe dy u plagosën kur një bandë e armatosur hapi zjarr në një xhami në...

EMRAT| Kush janë dy efektivët e plagosur pas përplasjes me makinën e italianëve

Një motor i Shqiponjave është aksidentuar mesnatën e së premtes, në Qafë Gjashtë, Sarandë pas përplasjes me një automjet që drejtohej...

Aksidentohet motori i “Shqiponjave”, një polic i plagosur

Një polic ka mbetur i plagosur pasi motori i “Shqiponjave” është aksidentuar në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate në Qafe Gjashtë,...

Vetëplagoset me thikë 46-vjeçari në Pukë, dyshimet e para

Një 46-vjeçar në Pukë ka plagosur veten me thikë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40 të së mërkurës dhe shtetasi me inciale...

Identifikohet autori i plagosjes në Kuçovë, në kërkim 24-vjeçari

Një 24-vjeçar me inicialet B.A., është autori i plagosjes së një 41-vjeçari mbrëmjen e së enjtes në Kuçovë. Ngjarja  ka ndodhur në...

Sherr në Kuçovë, plagoset me thikë 41-vjeçari

Një 41-vjeçar është plagosur me thikë pas një sherri të çastit në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:20 të së enjtes...

“Godite policinë, godite shtetin”, Balla: Masa më të ashpra se në Kodin Penal

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ishte në Vlorë, ku në Spitalin Rajonal ndodhet Redin Çaushaj, efektivi i cili ndërhyri për të...

Polici ndërhyn për të ndaluar një sherr, përfundon i plagosur rëndë

Një sherr mes disa personave ka ndodhur të martën rreth orës 23:00 te kthesa e fshatit  Pilur. Një 28-vjeçar me profesion polic,...

Të shtëna me armë në Fier| Plagoset një person, autori në kërkim

Të shtëna me armë janë dëgjuar orët e para të mëngjesit të së dielës në Fier. Një 30-vjeçar plagosi një 33-vjeçar...

Burri plagos me armë zjarri bashkëshorten në Fier

Një incident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Fier ku një 49-vjeçar ka plagosur me armë zjarri bashkëshorten e tij. "Pas njoftimit...