policia e krujës

Arrestohet 35-vjeçari në Krujë, ishte në kërkim për plagosjen e një personi

Policia e Krujës ka arrestuar një 35-vjeçar me iniciale G.K , pasi një vitë më parë ka kanosur dhe goditur me...

Arrestohet 24-vjeçari që qarkullonte me armë, në pranga edhe shoku i tij

Policia e Krujës ka arrestuar një 24-vjeçar që qarkullonte me armë zjarri. Policia bën me dije se në makinën tip “Golf 5”,...