poroshenko

Rivali i Zelenskit, Petro Poroshenko tregon 4 rrugët për të mundur Putinin

Ish-presidenti ukrainas Petro Poroshenko, i cili negocioi drejtpërdrejt me Putinin për t'i dhënë fund luftimeve midis forcave ukrainase dhe ruse në...