porosine

“Dorëzojeni të gjallë”, Breçani zbulon porosinë e Berishës pasi u sulmua

Erzen Breçani, ish-zyrtar policie tha në emisionin Now në Euronews Albania se vetë Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë ndërhyrë që...

“Zbatoi porosinë e vëllait mysliman”, Berisha: Sulmi i përgatitur nga Rama

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha gjatë një komunikimi për mediat në selinë blu pak pas protestës së zhvilluar ditën e...