porti turistik

Rama: Porti turistik, motor i jashtëzakonshëm ekonomik për Durrësin dhe Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi Kuvendi miratoi me votat e mazhorancës, marrëveshjen për Portin e Durrësit. Përmes një videoje të publikuar...