prezantimi

Benzema prezantohet në Arabinë Saudite, firmos kontratën e majme 2-vjeçare

Karim Benzema është zyrtarisht lojtar i Ittihad në kampionatin arab. 35-vjeçari mbylli aventurën e tij me Realin e Madridit, ku qëndroi...

“Më të hapur, më të bashkuar”- Berisha prezanton spotin e hapjes së fushatës

Koalicioni “Bashkë fitojmë” ka publikuar spotin zyrtar të hapjes së fushatës për zgjedhjet lokale të 14 majit. Video është publikuar në faqen...

Berisha prezanton kandidatin për Fierin: Familja dhe taksat në qendër të programit

Kreu i Komisionit të Rithimelimit në Partinë Demokratike, Sali Berisha, mori pjesë këtë të shtunë në prezantimin e Evdar Kodheli, kandidatit...

Berisha prezanton Carën në Durrës: Jemi në mision hitorik, të rikthejmë pluralizmin

Ish-kryeministri Sali Berisha mori pjesë këtë të shtunë në prezantimin e Igli Carës, si kandidati i primareve për bashkinë e Durrësit....

Berisha prezanton kandidatin e primareve në Tropojë: Mirënjohje malësorëve

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit në Partinë Demokratike, Sali Berisha, prezantoi këtë të martë kandidatin e primareve për Bashkinë e Tropojës,...

Berisha prezanton kandidatin e Krujës: Do bëjë transparencë për çdo qindarkë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka prezantuar këtë të premte kandidatin e primareve në qytetin e Krujës, Bujar Loka. Gjatë fjalës së mbajtur përballë...

“Mbetem borxhli ndaj jush”- Berisha prezanton kandidatin e primareve për Kurbinin

Ish-kryeministri Sali Berisha mori pjesë këtë të shtunë në prezantimin e kandidatit të primareve, Behar Haxhiu, në Kurbin. Berisha shprehu falenderimet për...

Berisha pritet me ovacione në Korçë, prezanton kandidaten në garë për bashkinë

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte mbrëmjen e kësaj të shtune në Korçë, ku prezantoi aty Ledina Alollin, kandidatën e Rithemelimit për këtë...

Meta prezanton Lefter Maliqin në Kuçovë: Hyri në parlament, i tmerroi të gjithë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, prezantoi këtë të shtunë në Kuçovë, Lefter Maliqin, kandidatin e opozitës për këtë bashki...

Kina merr rol aktiv, prezanton planin e paqes në Ukrainë. Kievi pozitiv por skeptik

Kina ka prezantuar planin e saj të paqes për Ukrainën, dy ditë pas takimit mes kreut të diplomacisë kineze dhe presidentit...

Ronaldo prezantohet me një ceremoni të jashtëzakonshme te Al Nassr

Cristiano Ronaldo u prezantua zyrtarisht këtë të martë te klubi arab i Al Nassr, në një ceremoni të jashtëzakonshme në stadiumin...

Rama prezanton të plotë Pakon e Madhe të ndihmës ekonomike, kush përfiton

Kryeministri Edi Rama ka bërë përmes një postimi në facebook një prezantim të Pakos së Madhe të ndihmës ekonomike që do...