pritje

Pritje spektakolare për Ronaldon, qindra tifozë iranianë në rrugë për yllin portugez

CR7 do të rikthehet sërish në Ligën e Kampionëve, por jo në atë Evropiane. Ylli portguez do të udhëheqë skuadrën e...

Ballkani i Hapur dhe radhët e gjata në kufirin serbo-maqedonas

Pritje me orë të tëra për të hyrë nga Serbia në Maqedoninë e Veriut, përmes pikës kufitare Tabanoc. “...kur arrin, të them...