procedim

SPAK reagon për Arben Ahmetaj: Po hetohet në procedim të ndarë, ndalni sulmet

Në një reagim zyrtar, SPAK ka shprehur pakënaqësinë lidhur me sulmet mediatike ndaj prokurorëve Klodjan Braho dhe Ened Nakuçi të cilët...

Tentoi të kontrabandonte medikamente, procedohet penalisht 57-vjeçari italian

Një 57-vjeçar italian është proceduar penalisht, pasi tentoi të kontrabandonte një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore. Medikamentet u gjetën gjatë kontrollit të...