procedimi

I gjenden tufat me euro në autobus, e “pëson keq” shoferi 35-vjeçar

Një 35-vjeçar është proceduar penalisht nga policia në Pikën Kufitare të Murriqanit, pasi në autobusin që drejtohej prej tij u gjet...

Vrau me armë gjahu kalin në agroturizëm, procedohet penalisht 24-vjeçari

Policia e Kolonjës ka reaguar në lidhje me rastin e vrasjes me armë gjahu të një kali në një Agroturizëm në...

“Provat janë vendimtare”- Gjiknuri thirrje SPAK: Të procedohet Berisha dhe Basha

Sekratari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri mbajti këtë të mërkurë një deklaratë për mediat, ku kërkoi nga SPAK procedimin...