procesin

Thirrja e Kasos: Celibashi mund ta shpëtojë procesin, ka 2 zgjidhje dhe 2 fotografi!

Sekretari i PD-së për çështjet zgjedhore Ivi Kaso tha në emisionin Now në Euronews Albania se kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi...

Procesi i Berlinit, Scholz pret liderët e 6 vendeve të Ballkanit Perëndimor

Kancelari gjerman Olaf Scholz pret sot në Berlin liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe ata të BE-së, në kuadër...