prokurorët

Vrasja e Nikulajt, prokurorët britanikë zbarkojnë në Lezhë

Këtë të enjte dy përfaqësues të institucionit të akuzës nga Mbretëria e Bashkuar kanë mbërritur në Shqipëri. Autoritetet angleze po zhvillojnë takime me...

Kulluri: Gjyqtarët e prokurorët kanë frikë, kërcënohen nga krimi i organizuar

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri theksoi se gjyqtarët në vendin tonë mund të kenë dhe frikë pasi mund...

Gazetari zbardh skemën e dërgimit të parave të shqiptarëve në Belgjikë

Krimi më i madh i shqiptarëve në Belgjikë është pastrimi i parave, thotë gazetari Fatos Mahmutaj. Gjatë emisionit "Now", Mahmutaj shpjegoi se...