promaerikane

Alibeaj: SHBA-të mbështesin një PD proamerikane që sheh nga e ardhmja

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj tha se kishte marrë mbështetje të madhe nga SHBA dhe DASH në...