prostitucion

Shfrytëzonte vajza për prostitucion, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 19-vjeçar, i cili shfrytëzonte vajza të moshave 18-25 vjeçe për prostitucion. Pas disa pamjeve filmike të...

Kthyen qendrën e masazheve në vatër prostitucioni, e “pësojnë” 5 vajzat në Tiranë

Pesë vajza të cilat ushtronin prostitucion në një qendër masazhi në Tiranë janë zbuluar nga  operacioni policor i koduar "Spa 19"....

Abuzoi me 15-vjeçaren shqiptare dhe e detyroi të prostituonte, kapet i riu në Itali

Policia italiane ka arrestuar një 30-vjeçar shqiptar i cili akuzohet për përdhunim dhe prostitucion. Sipas mediave italiane, 30-vjeçari ka shfrytëzuar një 15-vjeçare...

Zbulohet qendra e masazhit në Tiranë, 6 të arrestuar për prostitucion

Një aksion kundër ushtrimit të prostitucionit është ndërmarrë nga policia e kryeqytetit këtë të martë. 17 persona janë arrestuar pasi policia zbuloi...

Prostitucioni në qendrat e masazheve, gazetarja: Vajzat janë nën 35 vjeçe

Gazetarja Aida Topalli thotë se vajzat që shfrytëzohen për prostitucion në qendrat e masazheve, janë nën 35 vjeç. Në emisionin "Good Morning...

Zbulohet qendra e prostitucionit, arrestohen 4 vajza. E ‘pësojnë keq’ klientët

Një qendër masazhesh që shërbente si një pikë për ushtrimin e prostitucionit është zbuluar nga policia në kryeqytet. Në kuadër të operacionit...

Ushtronin prostitucion në lokale dhe hotel, arrestohen pronarët e moshuar në Fier

Policia  e Fierit ka arrestuar këtë të mërkurë 4 pronarët e 2 lokaleve dhe një hoteli në Fier, të cilët bashkëpunonin...

Morën peng dhe shfrytëzuan për protitucion 24-vjeçaren, arrestohen 3 vajzat

Policia e Fierit ka arrestuar 3 shtetase të cilët dhunuan dhe i hoqën lirinë një 24-vjeçareje, si dhe e shfrytëzuan atë...

Zbulohet qendra e prostitucionit në Tiranë, kamuflohej si sallon masazhesh

Policia e Tiranës ka zbuluar një qendër masazhesh në Tiranë e cila përdorej për shfrytëzimin e prostitucionit. Në pranga përfunduan tre vajza...

EMRI/ “Bosi” i prostitucionit në Milano, arrestohet në Rinas 38-vjeçari nga Vlora

Dritan Hyka (Asimaj), 38 vjeç, banues në Selenicë, Vlorë, është arrestuar mëngjesin e kësaj të enjteje nga policia kufitare në aeroportin...

Prositucion në një qendër masazhi në Tiranë, në pranga 2 të reja

Dy vajza të moshës 28 dhe 20 vjeçe janë arrestuar ditën e sotme në Tiranë pasi kishin kthyer qendrëne masazheve në...

Erdhën në Tiranë për prostitucion, lirohen 7 të huajat

Gjykata e Tiranës ka liruar nga qelia 7 shtetaset e huaja të ndaluara pak ditë më parë për prostitucion. Për to është...

Zbulohet qendra e masazheve që përdorej për prostitucion, 3 në pranga

Policia e Tiranës ka zbuluar një qendër masazhi që shfrytëzohej për prostitucion. Në pranga kanë rënë 3 shtetase, 2 nga të...

Prostitucion në qendrat e masazhit, arrestohen 2 administratoret

Policia ka arrestuar dy administratore qendrash në zonat e 21 Dhjetorit dhe  ish-Bllokut në Tiranë pasi u zbulua se  përdornin ambientet...

Thirrja e sociologut: Të legalizohet prostitucioni

Sociologu Gëzim Tushi u shpreh pro legalizimit të prostitucionit. Ai tha për “SOT” në Euronews Albania se që prej debatit të parë...

3 të reja arrestohen për prostitucion në qendrën e masazhit në Tiranë

Policia ka arrestuar 3 të reja pasi shfrytëzonin një qendër masazhi në Tiranë për prostitucion. Një 21-vjeçare që ishte administratore, një 26-vjeçare...