Psathan

EMRI| Ish-lojtar i Teutës dhe tutor, kush ishte viktima e aksidentit në autostradë

Hektor Psathan është viktima e aksidentit të ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në orët e para të mëngjesit të së premtes. 44-vjeçari, portier...