qarqe

Moti i keq | Qarqet më problematike në vend

Reshjet e dendura të orëve të fundit kanë shkaktuar probleme në disa qarqe të vendit, sipas të dhënave nga Qendra Kombëtare...

Zgjedhjet vendore, Berisha mbledh të deleguarit në qarqe

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka mbledhur mesditën e së hënës të deleguarit në qarqe. Mbledhja po zhvillohet në selinë blu, për...

Si u pritën drejtuesit e rinj të PS në Shkodër e Vlorë

Partia Socialiste ka prezantuar disa nga drejtuesit politikë të qarqeve ku nuk munguan edhe surprizat. Ish-ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi...

Ahmetaj pa asnjë post në PS, Rama e largon nga drejtimi i qarkut të Vlorës

Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste Euronews Albania ka mësuar dhe tre ndryshime të drejtuesve politikë në qarqe. Elisa...