qyno

‘Martinaj kishte hasmëri nga Lezha në Vlorë’, gazetari: Lami të tregojë ku e dorëzoi

Agjenti i policisë Jeton Lami i arrestuar si peroni që shoqëroi dhe ndihmoi Ervis Martinajt ka treguar marrëdhëniet e zyrtarëve të...

Zhdukja e Vis Martinajt, Qyno: Familja s’e ka hapur mortin, po hetojnë privatisht

Gazetari Elton Qyno tha se familja e Ervis Martinajt nuk ka hapur mortin në emër të djalit të tyre. Në një intervistë...