reformimit

Von der Leyen dhe Macron, pro reformimit të Bashkimit Evropian

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen celebroi të hënën Ditën e Evropës, me një mesazh solidariteti për Ukrainën dhe...