reja

Reja i jep lamtumirën Kombëtares: Largohem me kokën lart

Këtë të martë u prezantua nga Federata Shqiptare e Futbollit, trajneri i ri i Kombëtares, braziliani Sylvio Mendes Campos, i njohur...

Reja para miqësores, komenton listën dhe kontratën: Do të flasim kur të mbarojë

Trajneri Edoardo Reja ka zhvilluar dhe konferencën e parë për shtyp në prag të testit miqësor me Katarin. Italiani iu është...

Publikohet lista për miqësoren me Katarin

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja ka publikuar listën për miqësoren me Katarin më 9 nëntor. 22 lojtarë janë nga kampionati vendas,...

Reja nuk largohet, FSHF përgënjeshtron marrëveshjen me Di Biaggion

Edoardo Reja nuk do largohet nga drejtimi i Kombëtares. Në një njoftim për mediat, Federata Shqiptare e Futbollit thotë se nuk...

Kombëtarja zbret në fushë, Reja: Kjo është finale, s’ka alternativë veç fitores

Shqipëria dhe Izraeli përballet mbrëmjen e sotme në Izrael, ku synimi i kuqezinjve mbeten 3 pikët. Prej së premtes, lojtarët dhe...

115 raste të reja me COVID-19

Njëqindepesëmbëdhjetë qytetarë janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa asnjë person nuk ka humbur jetën...

Liga e Kombeve, Reja publikon listën e lojtarëve për 2 sfidat e para

Në fillim të muajit qershor Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë dy përballjet e para për Ligën e Kombeve më...

Rritet numri i rasteve të reja me COVID

Gjashtëdhjeteshtatë qytetarë janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa asnjë person nuk ka humbur jetën...

43 raste të reja me COVID-19

Dyzetetre qytetarë janë konfirmuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa asnjë person nuk ka humbur jetën nga...

Bie numri i vdekjeve nga COVID-19

76 qytetarë janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa nuk është shënuar asnjë vdekje nga...

81 raste të reja me COVID-19

81 qytetarë janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa nuk është shënuar asnjë vdekje nga...

33 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

33 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa nuk është regjistruar asnjë rast...

22 të infektuar e asnjë vdekje nga COVID

22 persona kanë dalë me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa nuk është shënuar asnjë rast vdekje. Rastet pozitive me virusin...

3 të vdekur dhe 78 raste të reja me COVID

Tre persona kanë humbur jetën nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa janë konfirmuar 78 raste të reja...

6 të vdekur dhe 187 raste të reja me COVID-19

Gjashtë persona kanë humbur jetën nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa janë shënuar 187 raste të reja...

Bie numri i të infektuarve me COVID-19

Katër persona kanë humbur jetën nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa janë konfirmuar 296 raste të reja...