rezervuar

Gjendet i mbytur 17-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së dielës, ku një 17-vjeçar është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit...

Vranë të riun dhe e hodhën në rezervuar, zbardhet dëshmia e një të arrestuari

Më 16 qershor në rezervuarin e fshatit Kolanec u gjet i trupi i pajetë i 26-vjeçarit Martin Çeços. Shkak për ngjarjen e...

Vranë dhe hodhën në rezervuar 26-vjeçarin, arrestohen 3 autorët

Policia e Korçës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë, në rezervuarin e fshatit Kolanec, Maliq, ku u gjet...

Dy të rinj humbin jetën nga fundosja e makinës në rezervuarin e Çekrezës

Dy të rinj kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm, pasi mjeti me të cilin udhëtonin u fundos në rezervuarin e Çekrezës,...

Gjendet një trup i pajetë në një rezervuar në Maliq

Gjendet një trup i pajetë në rezervuarin e Kolanecit në Maliq. Dyshohet se trupi i përket 26-vjeçarit Martin Çeço, të denoncuar nga...

Dy të mitur mbyten në liqenin e Prushit në Tiranë

Dy vëllezër të mitur të moshës rreth 10 dhe 14 vjeç janë mbytur në një liqen në periferi të Tiranës. Ngjarja ka...