rikthimi

Duka jep lajmin e mirë: Ja kur do të kthehet Armando Broja

Fitorja e merituar ndaj Poloisë në “Air Albania”, ka bërë që mundësia e pjesëmarjes së Shqipërisë në Euro 2024 në Gjermani,...

Basha rimerr PD-në, Andoni: Detyra më e vështirë dhe objektivi kryesor që ka

Lulzim Basha është tashmë kryetar i Partisë Demokratike, pas fitores në zgjedhjet e zhvilluara për kreun e PD-së këtë të diel. I...

Rikthimi i Bashës, Andoni: Ky është momenti i të vërtetës nëse do ta ringrejë PD-në

Analisti Ben Andoni ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin Review në Euronews Albania, ku foli në lidhje me zgjedhjet...

Luçiano Boçi: Pse rikthimi i Bashës në PD është një “gabim i trashë”!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Luçano Boçi e cilëson një gabim të trashë rikthimin e Bashës në krye të PD. Në një intervistë...

Rikthimi i Bashës, Korreshi e Nallbati kundër, Alibeaj: Rëndësi ka gara e drejtë

Rikthimi i Lulzim Bashës dhe kanidimi i tij për të rimarrë edhe de facto drejtimin e Partisë Demokratike është pritur ndryshe...

Analisti: Basha u kthye më i dobët se kur iku, ata që e mbështetën s’e duan më

Analisti Neritan Alibali tha për “Now me Erla Mëhillin” se Lulzim Basha u kthye në Partinë Demokratike më i dobët se...

Gazetari flet për rikthimin e Bashës: Të tregojë çfarë u tha në natën e nxehtë që…

Gazetari Flavio Qarri, ishte i ftuar këtë të shtunë në Euroneës Albania, ku foli në lidhje me situatën në Partinë Demokratike...

Si u prit rikthimi i Bashës? Berisha: Po përdoret nga Rama

Nga një takim me të rinj pasditen e së mërkurës, Lulzim Basha duket se nisi rikthimin e tij në Partinë Demokratike...

Basha nis sot takimet për rikthimin, 2 grupet e PD-së mbledhje në të njëjtën kohë

Kjo e mërkurë, 24 maj, pritet të jetë një ditë mjaft e ngarkuar për Partinë Demokratike zyrtare dhe Komisionin e Rithemelimit. Bëhet...

A do të rikthehet Basha në PD? Përgjigjet Kreshnik Çollaku

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, komentoi në një intervistë për Euronews Albania rezultatin e opozitës në zgjedhjet lokale të 14...

Ronaldo i pakënaqur në Arabinë Saudite, gati rikthimi në Evropë

Aventura e CR7 në Arabinë Saudite me Al Nassr duket se është drejt fundit, me portugezin i cili është i pakënaqur....

Kush është Audrey Glover? Nga përplasja me Berishën te rikthimi në Shqipëri

Misioni i ODIHR për monitorimin e zgjedhjeve lokale të 14 majit do të drejtohet nga një emër i njohur për politikën...

Ibrahimoviç drejt rekordit historik, rikthehet në kombëtare 41-vjeç

Sulmuesi veteran i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç, do të rikthehet në ekipin kombëtar të Suedisë për kualifikueset që do të mbahen për...

Skuadra e Luftëtarit në fazë përgatitore, kërkon rikthimin në elitë

Ekipi i futbollit Luftëtari nis fazën përgatitore për pjesën e dytë të sezonit. Gjirokastritët renditen ndër skuadrat kryesuese në Kategorinë e...

Rikthehet Twitter, pasi ndërprerja globale goditi mijëra përdorues

Twitter pësoi një ndërprerje të madhe të mërkurën, duke lënë dhjetëra mijëra përdorues në të gjithë botën, të paaftë për të...

Penelope Cruz rikthehet në Festivalin e Filmit në Venecia

‘L’ immensita’ (‘Pafundësia’) është filmi që aktorja e njohur botërore Penelope Cruz prezanton në Festivalin e Filmit në Venecia, që mbyllet...