robert levandovski

U transferua te Barcelona, reagon për herë të parë Lewandowski

Robert Lewandowski ka mbërritur në Spanjë për t'iu nënshtruar testeve mjekësore përpara transferimit të tij të shumëpritur te Barcelona. Bayern Munich konfirmoi...

Laporta: Kemi bërë ofertë për Levandovskin, presim përgjigje nga Bajerni

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta tha se skuadra katalanase ka bërë një ofertë për të marrë shërbimet e sulmuesit, Robert Levandovski. Ai...

Bajerni i Mynihut vendos çmimin përfundmitar për Robert Levandovski

Bajerni i Mynihut ka vendosur çmimin përfundimtar për blerjen e kartonit të sulmuesit polak, Robert Levandovski. Sipas Sky Sports, çdo skuadër që...

‘Diçka vdiq brenda meje’, Levandovski kërkon largimin nga Bajerni i Mynihut

Robert Levandovski ka folur sërish rreth largimit të tij nga Bajerni i Mynihut. Sulmuesi polak i ka kërkuar sërish klubin gjerman që...

Levandovski: Epoka ime te Bajerni i Mynihut ka përfunduar

Sulmuesi i Bajernit të Mynihut, Robert Levandovski nuk dëshiron që të luajë sezonin e ardhshëm për kampionët e Bundesligës. Lajmin e ka...

Bajern Mynih vendos për të ardhmen e Robert Levandovskit

Drejtori sportiv i Bajernit të Mynihut, Hasan Salihamidzic, ka konfirmuar se Robert Levandovski nuk është në shitje dhe do të qëndrojë...