romelu lukaku

Lukaku refuzon Arabinë, 100 milionë euro në dy sezone, preferon kalimin tek Juventus

Romelu Lukaku është një nga lojtarët më të përfolur në këtë merkato verore, për faktin se ende nuk ka vendosur për...

Lëndohet sërish Romelu Lukaku

Interi ka zbuluar se Romelu Lukaku ka pësuar një dëmtim të ri muskulor dhe do të vlerësohet sërish në ditët në...

Romelu Lukaku pranë rikthimit te Interi

Futbollisti belg, Romelu Lukaku është pranë rikthimit te skuadra italiane e Interit. Gazatari i njohur sportiv,  për transferimet e futbollistëve, Fabrizio Romano...