rrëfen

Shqiptarja rrëfen situatën në Turqi: 8 mijë veta janë nën rrënoja

Rudina Ajazi, shqiptarja e cila banon në Turqi rrëfeu në “Now me Erla Mëhillin” tmerrin me të cilin u përballën pas...

EKSKLUZIVE/ Artan Hoxha rrëfen takimin dy orë e gjysmë në polici për 21 Janarin

Gazetari Artan Hoxha tregoi në emisionin Now në Euronews Albania se është pyetur për 2 orë e 30 minuta në policinë...

I mbijetuari rrëfen tmerrin: Si ma vranë para syve xhaxhain dhe vajzën e tij

Agron Mehemeti, dëshmitar i masakrës së Reçakut 24 vjet më parë, ku serbët ekzekutuan 45 civilë shqiptarë, rrëfeu në një intervistë...