rrethrrotullim

Betonierja “shtyp” makinën te rrethrrotullimi i Saukut

Një aksident ka ndodhur te rrethrrotullimi i Saukut, pranë qendrës tregtare TEG këtë të martë. Një betoniere duke kaluar në rreth ka...

Skema 3D: Si ndodhi aksidenti i frikshëm te rreth-rrotullimi i Saukut

Përmes një skeme 3D, gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati sqaroi se si ndodhi aksidenti te rreth-rrotullimi i Saukut. Ai tregoi se...

Humb jetën drejtuesi i “Audit”, 3 viktima nga aksidenti tragjik në Sauk

Një aksident tragjik me 3 viktima ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë. Klevis Ruçaj, shoferi 20-vjeçar dhe 2 pasagjeret e mjetit...

Rreth-rrotullimi i Saukut “njollë e zezë”, aksidenti me 2 viktima, i pari pas hapjes

Një aksident i rëndë me dy viktima ndodhi mbrëmjen e kësaj të enjteje tek nënkalimi i TEG-ut. Bëhet fjalë për aksidentin e...