rrëzohet

Rrëzohet avioni ushtarak i SHBA, 8 persona në bord, gjendet vetëm një trup

Një avioni ushtarak amerikan, Osprey, me 8 persona në bord u rrëzua në det në jug të Japonisë. Operacioni i kërkim-shpëtimit është...

4-vjeçarja dëmtohet në dorë pasi rrëzohet në çerdhe, nisin hetimet

Një vajzë 4-vjeçare në Krujë është dëmtuar teksa ndodhej në çerdhe. Policia tha se e mitura është paraqitur në spital e shoqëruar...

Polici bie nga biçikleta, 55-vjeçari përfundon në spital

Një punonjës policie, 55 vjeç ka rënë nga biçikleta dhe ka përfunduar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ngjarja ka ndodhur...

Rrëzohet avioni mbi Uashington, fluturoi pa paralajmërim

Autoritetet amerikane po hetojnë rrëzimin e një avioni privat ditën e diel në Virxhinia, i cili po fluturonte në afërsi të...

E trishtë| Rrëzohet në trotuar, ndërron jetë gruaja në Kavajë

Një 83-vjeçare nga Polanda ka humbur jetën pasi është rrëzuar në trotuar. Ngjarja ka ndodhur këtë të shtunë në afërsi të një...

26-vjeçari rrëzohet aksidentalisht nga pallati ku po punonte

Një 26-vjeçar është plagosur aksidentalisht në vendin e punës në Tiranë. Policia tha se ngjarja ndodhi në rrugën "Besnik Hidri", në një...

Rrëzohet aksidentalisht në mal, humb jetën 69-vjeçari

Një 69-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht në Vlorë mbrëmjen e së premtes. Policia tha se ngjarja ndodhi në fshatin Bolenë, në...

Rrëzohet nga biçikleta, ndërron jetë pas dëmtimeve në kokë 1 person në Tiranë

Një 67-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht pasi u rrëzua nga biçikleta në rrugën “Aleks Buda” në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake nga policia...

Rrëzohet në banesë në gjendje të dehur, humb jetën 50-vjeçari në Korçë

Një 50-vjeçar ka humbur jetën në Korçë pasi është rrëzuar në banesë teksa ishte në gjendje të dehur. Policia tha se shtetasi...

Rrëzohet kërkesa e ish-gjyqtares, kërkoi që përgjimet të mos merren si prova

Ish-gjyqtarja e Elbasanit, Zamira Vyshka dhe avokati Ilir Pashaj të vënë nën hetim nga SPAK për korrupsion u përgjuan dhe u...

Vetëm 3 vota pro, rrëzohet kërkesa për shkarkimin e Lindita Nikollës

Në seancën e sotme të Kuvendit është votuar kërkesa e Partisë Demokratike për shkarkimin e kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla. Në votimin...

Rrëzohet avioni me pasagjerë në Nepal, të paktën 40 të vdekur

Të paktën 40 persona kanë humbur jetën pasi një aeroplan me 72 persona në bord është rrëzuar pranë aeroportit Pokhara në...

Rrëzohet nga kati i tretë i pallatit, humb jetën 68-vjeçari në Tiranë

Një person ka humbur jetën në Tiranë pasi është rrëzuar nga lartësia. Policia tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:10 të...

Rrëzohet nga pema duke mbledhur ullinj, humb jetën 62-vjeçari në Sarandë

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë aksidentale në Sarandë. Ngjarja ndodhi në të shtunën në lagjen nr.1, Ksamil, ku dyshohet se...

Rrëzohet nga pema teksa mblidhte ullinj, humb jetën 65-vjeçari në Vlorë

Një 65-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë aksidentale në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së shtunës në fshatin Bestrovë, ku...

Rrëzohet nga karroca me kalë, humb jetën 75-vjeçari në Peqin

Një 75-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht në Peqin. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, në fshatin Gjevor të Peqinit. Policia tha se...