rrufe

E trishtë/ Po kulloste bagëtitë, goditet nga rrufeja dhe vdes 70-vjeçari

Një 70-vjeçar ka humbur jetën pasi u godit nga rrufeja ndërsa kulloste bagëtitë. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:30 të së mërkurës në...

Rrufeja vret një person në Malësinë e Madhe

Një 51 vjeçar ka vdekur si pasojë e rrufesë që krijoi një shkëndijë elektrike në banesën ku po qëndronte. Ngjarja ka ndodhur...

Regjistrohet rrufeja rekord sa distanca Londër-Hamburg

Një rrufe e regjistruar në perëndim të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është shpërndarë 768 kilometra përmes qiellit, duke thyer rekordin...