rrugen

Aksident në Rrugën e Arbrit, përplasen 2 automjete

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të shënuar të martën në Rrugën e Arbrit. Policia tha se janë...

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina del rruga dhe përfundon në greminë

Një aksident është shënuar pasditen e së hënës në Bulqizë. Aksidenti është shënuar në rrugën rurale të fshatit Smollik që lidhet me...

EMRAT| Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit, 3 të vdekur dhe 4 të plagosur

3 persona kanë humbur jetën në një aksident i rëndë është shënuar pasditen e së mërkurës në Rrugën e Arbrit. Aksidenti ka...

Si do të kryhet lëvizja e makinave në Rinas?

Që nga 1 maji, Autoriteti Rrugor Shqiptar vendosi që rruga për të shkuar drejt Rinasit të jetë me një sens kalimi....