samite

Xhaçka: Në 2023-shin mbahet në Tiranë samiti i Procesit të Berlinit

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka dhe kryenegociatorja me Bashkimin Europian, Majlinda Dhuka dolën në një konferencë për shtyp këtë të shtunë,...