samiti dhe protesta

Protestë në ditën e Samitit, Boçi: Shqiptarët do dalin për problemet e tyre

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi komentoi në një intervistë për Euronews Albania  protestën e organizuar nga PD në 6 dhjetor,...