seanca e kuvendit

“Pusho ti, pusho ti”, Belinda Balluku i kthehet Albana Vokshit

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku replikoi në Kuvend ndaj deputetes së PD-së Albana Vokshi për situatën me përmbytjet në...

Premton Rama: 4 porte turistike të klasit të parë deri në 2030

Kryeministri Edi Rama u shpreh gjatë fjalës së tij në Kuvend se “Shqipëria 2030” do të ketë 4 porte turistike të...