sekrete

Kryemadhi: Unë e Meta do dilnim nga politika, sekretet që ai pa na ndërruan mendjen

Monika Kryemadhi zbuloi në emisionin Now në Euronews Albania se ajo dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti Ilir Meta kishin menduar të...

Hila: Shërbimet sekrete iraniane koordinoheshin nga ambasada

Ish zv.ministri i Mbrojtjes Dritan Hila thotë se celulat dhe shërbimet sekrete iraniane koordinoheshin nga ambasada në Tiranë. Në emisionin Now në...

FBI sekuestron dosje sekrete nga prona e Donald Trump

FBI ka sekuestruar dosje të fshehta pas një kontrolli në pronën e ish-presidentit amerikan Donald Trump në Florida këtë javë. Agjentët morën...

Historia e studentes që mbulon shpenzimet duke bërë bizhuteri

Jetesa për studentët në Tiranë, po bëhet çdo ditë e më e vështirë. Shumë prej tyre, paralelisht me shkollën, punojnë për...