sekuestrohen pasuriet e ervis martinajt

SPAK sekuestron 34 pasuri të Ervis Martinajt

Prokuroria e Posaçme ka sekuestruar 34 pasuri të luajtshme dhe të paluajtshme të atij që njihet si bosi i lojërave të...