seli

3 skuadra italiane nën hetim| Kontrolle në selitë e Romës, Lazios dhe Salernitanës

Guardia di Financa e Romës me urdhër të Porkurorisë ka vijuar kontrollet në selitë qëndrore të 3 skuadrave italiane të futbollit...

Këshilltari i Berishës: Grupi Alibasha ka dhënë godinën e PD-së

Akil Kraja, këshilltari i Sali Berishës, thotë se një përfaqëues i Enkelejd Alibeajt dhe Lulzim Bashës, ka deklaruar se janë dakord...

Berisha bën lëvizjen e ‘papritur’, mbledh deputetët një orë përpara protestës

Në selinë e Partisë Demokratike pritet të mbahet një mbledhje e grupit parlamentar në orën 16:00, një orë përpara protestës së...

Protesta e 12 nëntorit, Berisha mbërrin në seli

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka mbërritur në selinë e PD-së rreth orës 14:00 të së shtunës, pak para fillimit...

Yuri Kim: Diskutim shumë i mirë me kryetarin në detyrë të PD

Ambasadorja Yuri Kim e ka cilësuar një diskutim shumë të mirë me kryetarin në detyrë të Partisë Demokratike, takimin me Enkelejd...

Pamje brenda godinës së PD-së pas heqjes së dyerve të blinduara

Gjatë kësaj fundjave ka përfunduar heqja e dyerve të blinduara që u vendosën para protestës së 8 janarit. Pankartat e vendosura në...

Sali Berisha mbledh sërish Rithemelimin në selinë e PD

Mbrëmjen e së premtes Komisioni i Rithemelimit u rikthye sërish në selinë e Partisë Demokratike për të zhvilluar mbledhjen e dytë...

PD hedh hapin drejt bashkimit, pritet heqja e dyerve të blinduara në seli

Partia Demokratike ka hedhur hapin e parë të rrugës drejt bashkimit. Pas mbledhjes së kryesisë një natë më parë, do të hiqen dyert e...