semure

Flet avokati i Saimir Tahirit, zbulon arsyet e vendimit të lirimit të ish-ministrit

Maks Haxhia, avokati i ish-ministrit Saimir Tahiri zbuloi përmes një komunikimi për media detaje mbi vendimin e gjykatës për lirimin e...

Beleri kërkesë Drejtorisë së Burgjeve: Më çoni në spital, jam sëmurë me diabet

Kandidati fitues i koalicionit “Bashkë Fitojmë” në Bashkinë Himarë, Fredi Beleri, ka kërkuar të transferohet në spitalin e burgut në Tiranë. Ky...

Ekskluzive| Flet nëna e Gert Shehut: Djali ka 5 vjet që mjekohet

Ermira Kaçaçi, nëna e 31-vjeçarit Gert Shehu i cili sot sulmoi me grusht kreun e PD Sali Berisha gjatë protestës së...

E vetme me vajzën e sëmurë, nëna prej muajsh s’merr kempin

Të jesh nënë këtu është shumë e vështirë. Kjo është Katerina Kamberi, nënë e divorcuar me një vajzë 32-vjeçare, që vuan...

Mungesa e ilaçit ‘jetëshpëtues’, vetëm 30 Rukonest, por në Tiranë janë 60 të sëmurë

Silvana Bastri prej vitesh vuan nga Angieoedema, e njohur ndryshe si mungesë e proteinës në gjak. Një gjë e tillë shkakton...

Vladimir Putin i sëmurë? Përgjigjet Kremlini

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov i ka konsideruar të rreme raportet sipas të cilave presidenti rus, Vladimir Putin ka probleme shëndetësore. Pyetur...

Sezoni turistik shton të sëmurët në pediatrinë e Vlorës, frikë nga COVID-19

Shtimi i turistëve në muajt korrik dhe gusht, shënon rritje edhe të numrit të fëmijëvë që paraqiten në 24 orë, në...

Kremlini i përgjigjet zërave se Putin është i sëmurë

Vladimir Putin nuk ka asnjë problem shëndetësor, tha ministri i jashtëm rus Sergei Lavrov në përgjigje të zërave për sëmundjen e...