serial

Vrau dhe copëtoi 11 gra, arrestohet vrasësi serial i Long Island

Një arkitekt është akuzuar për vdekjen e tre nga deri në 11 viktima në vrasjet e pazbardhura prej kohësh në Gilgo...

Trafikantja padit Netflix-in, pretendon të drejtat e serialit ‘Mbretëresha e Jugut’

Një shtetase meksikane, që ka shlyer një dënim me burg në Shtetet e Bashkuara për lidhje me trafikun e drogës, ka...

Kush është rusja 31-vjeçare që mashtroi elitën në New York?

Seriali më i fundit i Netflix titullohet “Inventing Anna”. Ai u publikua më 11 shkurt dhe që nga ai moment ka...