shantazh

Dy presidentë të Shqipërisë u shantazhuan me dosjet, thotë gazetari

Gazetari Nebil Çika tha në një intervistë për Euronews Albania se dy presidentë të republikës u shantazhuan me dosjet. Sipas tij...

Hapja e dosjeve do pastrojë politikën, thotë ish-deputeti

Azgan Haklaj, ish-deputeti i Partisë Demokratike deklaroi në një intervistë për Euronews Albania se hapja e dosjeve do të pastrojë politikën. Sipas tij...

I bënin shantazh, Pogba paguan 100 mijë euro

Futbollisti i Juventusit, Paul Pogba, i ka paguar 100 mijë euro një grupi të organizuar, i cili edhe më parë tentoi...

Mediat institucione shantazhi, raporti: Gazetarët censurohen, AMA politik

Media në Shqipëri ka bërë hapa prapa. Liria e shprehjes dhe e drejta e informimit, edhe pse të garantuara në Kushtetutë...

Arrestohet i riu që kërkonte para nga 22-vjeçarja për mospublikimin e video-ve

Një 27-vjeçar u vu në pranga nga blutë e kryeqytetit këtë të premte, pas kallëzimit të një 22-vjeçareje. Shtetasi K. K i...

Shantazhonte 19-vjeçaren për publikim videosh, arrestohet i riu

Policia ka arrestuar një person i cili shantazhonte një shtetase se do t’i publikonte disa video nëse ajo nuk i jepte...