shaqe

Burri i vrau fëmijën në bark, flet gruaja: Më lidhi dreqi me atë pukjan

Shaqe Balliu ishte gruaja e cila në “Real People” në Euronews Albania ndau me moderatorin Flori Gjini dhe gjithë shqiptarët historinë...

“Më thoshte i ke kopila”- Rrëfimi prekës i gruas: Burri më vrau vajzën

Personazhi i “Real People” në Euronews Albania këtë javë quhet Shaqe Balliu. Ajo rrëfeu në një intervistë me Flor Gjinin dhimbjet...