shehaj

Shehaj denoncon mbylljen e biznesit: Rama përdor policinë për kundërshtarët politikë

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka akuzuar kryeministrin Edi Rama me forcën e Policisë së Shtetit po ushtron presion ndaj...

Shehaj: Çmenduri, posti i madh që do merrte nga Rama ish-zyrtari i arrestuar i FBI

Deputeti Agron Shehaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se kryeministri Edi Rama, përveçse e ka paguar ish-zyrtarin e FBI,...

‘Se je edhe biznesmen’, Shalsi përplaset me Agron Shehajn për portin e Durrësit

Diskutimet për projektligjin për portin e Durrësit kanë nxitur debate të ashpra mes mazhorancës dhe opozitës në Komisionin e Ekonomisë. Drejtuesi i...

Gjykata Administrative rrëzon kërkesën e Agron Shehajt për hapjen e biznesit

Gjykata Administrative e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e shoqërisë "We-Web" në pronësi të biznesmenit Agron Shehaj, mbi heqjen e bllokimit të...

Punonjësi i inceneratorëve u bë pronar, Partia e Lirisë i kërkon SPAK të hetojë

Partia e Lirisë zbuloi prova të reja në aferën e inceneratorëve dhe i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë. Në një konferencë për...

Shehaj paralajmëron se do të dërgojë në Kushtetuese ‘investimet strategjike’

Investimet strategjike ishin shkaku i përplasjes ditën e sotme mes mazhorancës dhe Partisë Demokratike. Deputeti Agron Shehaj paralajmëroi se do ta dërgojë...

Agron Shehaj: Prioritet bashkimi i PD

Agron Shehaj thotë se prioriteti i Partisë Demokratike në këto momente është bashkimi. Për të, të gjithë janë të rëndësishëm brenda PD-së,...