shehu

Kush e merr vulën e PD-së? Meri Shehu bën parashikimin për 3 marsin

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Goodmorning Albanians” në Euroneës, ku bëri një parashikim për të...

Gert Shehu, ‘poet’ me rima kundër të gjithëve

Agresori i Sali Berishës kishte kanal në youtube që në korrik të 2021. Ai postonte video recitime kundër sistemit, fenomeneve të...

“Shitës picash dhe droge”, Flamur Noka: Identiteti i vërtetë i dhunuesit të Berishës

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se Gert Shehu është porositur për atentatin ndaj Sali Beirshës. Në emisionin Now në Euronews...

FOTO| Momenti kur Gert Shehu mbërriti në spital

31-vjeçari Gert Shehu prej mesditës së të martës, kur sulmoi me grusht kryedemokratin Sali Berisha, është shtruar në spitalin e Traumës...

Ekskluzive| Flet nëna e Gert Shehut: Djali ka 5 vjet që mjekohet

Ermira Kaçaçi, nëna e 31-vjeçarit Gert Shehu i cili sot sulmoi me grusht kreun e PD Sali Berisha gjatë protestës së...

Jonida Shehu dhe Zana Guxholli bëjnë llogaritë, sa kushtojnë 800 KW energji?

Referuar shifrave të faturave të energjisë të deklaruara nga vetë qytetarët e pyetur, gjetjet e Barometrit konfirmojnë se 5.5 % e...

Gazetari: Tritan Shehu ka qenë spiun, bashkëpunoi kundër klerit

Gazetari Nebil Çika thotë se miratimi i ligjit të dosjeve është arritja më e madhe në 30 vjet lidhur me këtë...

5 mijë € bileta në koncertin e Noizy, Jonida Shehu tregon pse shkoi në ‘Alpha Show’

Në koncertin ‘Alpha Show’ të reperit Noizy, i mbajtur një ditë më parë në kryeqytet një biletë u shit deri në...

Vila që futi në sherr PD-në, Shehu: Bardhi të dënohet për fshehje krimi

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu refuzoi të komentonte akuzat e deputetit Gazmend Bardhi lidhur me vilë 760 mijë euroshe në...