sherri

Dinamika e sherrit në lokalin në Shëngjin, të rinjtë u qëlluan me armë nga pronarët

Është zbardhur dinamika e plagosjes me armë zjarri të ndodhur në një lokal në vendin e quajtur "Rana e Hedhun" në...

U vra brenda në kancelari, sherri për pronën dyshohet se i mori jetën ndërtuesit

Armando Meshau 55 vjeç nga Vlora humbi jetën mesditën e së hënës pas një konflikti fizik në qytetin e Vlorës. Ngjarja e...

“Të gjithë me precedentë”- Prokuroria reagon për masakrën mes të “fortëve” në Kosovë

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka zbuluar detaje në lidhje me konfliktin e armatosur që ndodhi në orët e para të së...

“Qëllova të ul gjakrat”- Detaje nga sherri për pronën, flet ish-shoferi i Nikollës

Detaje të reja janë mësuar nga konflikti i dhunshëm i së dielës, ku të përfshira ishin dy familjet Kaçi dhe Nikolli. Ish-gardisti...

Spahiu: Nëse sherri i Krujës nuk do ishte me video, s’do shkarkohej askush

Juristi Kreshnik Spahiu komentoi në një intervistë për Euronews Albania ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Krujë,...

Konflikti për guroren në Krujë, pamjet kur dy fiset zihen me hunj në mes të lokalit

Euronews Albania ka mundur të sigurojë pamjet e një sherri masiv që ndodhi ditën e djeshme në në aksin rrugor Fushë...

Sherri mes të rinjve në Kamzë degjeneron me nxjerrjen e armës, 2 në kërkim

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim dy persona, pasi pas një sherri me sende të forta njëri prej tyre tentoi...

Plagosen dy persona pas sherrit në Tiranë, gruaja shtatzënë përfundon në spital

Dy persona kanë mbetur të dëmtuar pas një sherri me njëri tjetrin në Unazën e Re në Tiranë. Policia bën me...

Sherri në mbledhjen e PD-së, Taulanda Jupi: Ata që ikën lanë përgjegjësinë në mes!

Anëtarja e kryesisë së PD Taulanda Jupi komentoi në një intervistë për Euronews Albania atë çfarë ndodhi në mbledhjen e kryesisë...

Deputeti i PD tregon si u “ndezën gjakrat”: Ja sherri pas mbledhjes së kryesisë

Deputeti i PD, Lefter Gështenja tregoi në emisionin Now në Euronews Albania si nisi konflikti gjatë mbledhjes së kryesisë së PD...

“I bënë pritë dhe e rrahën”- Detaje nga sherri i biznesmenëve për shezlongët (Emri)

Një 64-vjeçar në Shkodër është dhunuar me sende të forta nga dy persona, pas një konflikti në lidhje me vendosjen e...

EMRAT| U zunë për motive banale, 38-vjeçari qëllon me sëpatë fqinjin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyetin e Pogradecit, ku shtetasi Erjon Shaqollari ka tentuar të vrasë me sëpatë fqinjin...

U fut të ndante sherrin mes arabëve, masakrohet 25 herë me thikë 20-vjeçari shqiptar

Një i ri shqiptar, i identifiluar si Lauren Spaho, është vrarë brutalisht në qytetin e Karlstad të Suedisë. Ngjarja ka ndodhur...

Mësueset në Prizren qëllohen me njëra-tjetrën, njëra përfundon në spital

Dy mësuese në qytetin e Prizrenit janë përfshirë në një zënkë mes njëra-tjetrës këtë të shtunë. Policia e Kosovës bën me...

Skandal në basketbollin e femrave, lojtaret e Partizanit e Tiranës rrihen me grushte

Pallati i sportit ‘Asllan Rusi’ është kthyer në arenë boksi, ndërsa në parket zhvillohej derbi i kryeqytetit në basketboll për femra...

E rëndë në Kosovë| Babai qëllon 3 herë ndaj vajzës, djali i merr me forcë armën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Randobravë të Prizrenit mëngjesin e kësaj të premteje. Policia e Kosovës bën me...